Rozkłady jazdy Wojcieszów – Złotoryja – Wojcieszów

Rozkład jazdy na linii regularnej
Wojcieszów - Świerzawa - Złotoryja

Lp. Przystanek D D D D D D D D D D D D
1 WOJCIESZÓW GÓRNY – Chrobrego, Miedziana I I I I I I I I I I I I I
2 WOJCIESZÓW GÓRNY – Chrobrego/Dworcowa 05:40 06:50 07:50 08:50 09:45 10:25 11:25 12:20 I 13:30 14:05 15:15 I
3 WOJCIESZÓW – Chrobrego/Słowackiego 05:41 06:51 07:51 08:51 09:46 10:26 11:26 12:21 I 13:31 14:06 15:16 I
4 WOJCIESZÓW – Chrobrego 05:43 06:53 07:53 08:53 09:48 10:28 11:28 12:23 I 13:33 14:08 15:18 I
5 WOJCIESZÓW – Chrobrego/Targowa 05:45 06:55 07:55 08:55 09:50 10:30 11:30 12:25 I 13:35 14:10 15:20 I
6 WOJCIESZÓW Dolny – Chrobrego/Kolejowa 05:46 06:56 07:56 08:56 09:51 10:31 11:31 12:26 I 13:36 14:11 15:21 I
7 WOJCIESZÓW Dolny – Chrobrego 05:47 06:57 07:57 08:57 09:52 10:32 11:32 12:27 I 13:37 14:12 15:22 I
8 STARA KRAŚNICA V 05:49 06:59 07:59 08:59 09:54 10:34 11:34 12:29 I 13:39 14:14 15:24 I
9 STARA KRAŚNICA IV 05:50 07:00 08:00 09:00 09:55 10:35 11:35 12:30 I 13:40 14:15 15:25 I
10 STARA KRAŚNICA III 05:52 07:02 08:02 09:02 09:57 10:37 11:37 12:32 I 13:42 14:17 15:27 I
11 STARA KRAŚNICA II 05:54 07:04 08:04 09:04 09:59 10:39 11:39 12:34 I 13:44 14:19 15:29 I
12 STARA KRAŚNICA I 05:55 07:05 08:05 09:05 10:00 10:40 11:40 12:35 I 13:45 14:20 15:30 I
13 ŚWIERZAWA – Pl. Wolności 05:57 07:07 08:07 09:07 10:02 10:42 11:42 12:37 13:25 13:47 14:22 15:32 18:25
14 ŚWIERZAWA – Złotoryjska/Lipowa 08:58 07:08 08:08 09:08 10:03 10:41 11:43 12:38 13:26 13:48 14:23 15:33 18:26
15 ŚWIERZAWA – Dworcowa, Stacja Kolejowa 05:59 07:09 08:09 09:09 10:04 10:42 11:44 12:39 13:27 13:49 14:24 15:34 18:27
16 SĘDZISZOWA – Środkowa 06:00 07:10 08:10 09:10 10:05 10:43 11:45 12:40 13:28 13:50 14:25 15:35 18:28
17 SĘDZISZOWA – Rzeczna 06:01 07:11 08:11 09:11 10:06 10:44 11:46 12:41 13:29 13:51 14:26 15:36 18:29
18 SĘDZISZOWA – Młyńska 06:02 07:12 08:12 09:12 10:07 10:45 11:47 12:42 13:30 13:52 14:27 15:37 18:30
19 RÓŻANA 06:03 07:13 08:13 09:13 10:08 10:46 11:48 12:43 13:31 13:53 14:28 15:38 18:31
20 NOWY KOŚCIÓŁ DYNOWICE 06:06 07:16 08:16 09:16 10:11 10:49 11:51 12:46 13:34 13:56 14:31 15:41 18:34
21 NOWY KOŚCIÓŁ – Kościół 06:08 07:18 08:18 09:18 10:13 10:51 11:53 12:48 13:35 13:58 14:33 15:43 18:36
22 NOWY KOŚCIÓŁ – Fabryczna 06:10 07:20 08:20 09:20 10:15 10:53 11:55 12:50 13:37 14:00 14:35 15:45 18:38
23 NOWY KOŚCIÓŁ KRZENIÓW 06:13 07:23 08:23 09:23 10:18 10:56 11:58 12:53 13:40 14:03 14:38 15:48 18:41
24 NOWA ZIEMIA 06:15 07:25 08:25 09:25 10:20 10:58 12:00 12:55 13:42 14:05 14:40 15:50 18:43
25 JERZMANICE ZDRÓJ skrzyż. 06:17 07:27 08:27 09:27 10:22 11:00 12:02 12:57 13:44 14:07 14:42 15:52 18:45
26 ZŁOTORYJA Wojska Polskiego/Jerzmanicka 06:19 07:29 08:29 09:29 10:24 11:02 12:04 12:59 13:46 14:09 14:44 15:54 18:47
27 ZŁOTORYJA ul. Hoża przy Szpitalu 06:21 07:31 08:31 09:31 10:26 11:04 12:06 13:01 13:48 14:11 14:46 15:56 18:49
28 ZŁOTORYJA  Pl. Reymonta ZOK 06:23 07:33 08:33 09:33 10:28 11:06 12:08 13:03 13:50 14:13 14:48 15:58 18:51
29 ZŁOTORYJA Staszica/Krótka 06:25 07:35 08:35 09:35 10:30 11:10 12:10 13:05 13:52 14:15 14:50 16:00 18:53

Rozkład jazdy na linii regularnej
Złotoryja - Świerzawa -Wojcieszów

Lp. Przystanek D D D D D D D D D D D D D D
1 ZŁOTORYJA Staszica/Krótka I I I I I I I I I I I 15:08 I I
2 ZŁOTORYJA Pl. Reymonta ZOK 06:25 07:50 08:30 I 09:40 10:40 11:20 12:15 13:25 14:00 14:30 15:10 16:15 19:05
3 Złotoryja ul. Hoża przy Szpitalu I I I I I I I I I I I I I 19:07
3 ZŁOTORYJA  Jerzmanicka 06:27 07:52 08:32 I 09:42 10:42 11:22 12:17 13:27 14:02 14:32 15:12 16:17 19:08
4 JERZMANICE ZDRÓJ skrzyż. 06:29 07:54 08:34 I 09:44 10:44 11:24 12:19 13:29 14:04 14:34 15:14 16:19 19:09
5 NOWA ZIEMIA 06:31 07:56 08:36 I 09:46 10:46 11:26 12:21 13:31 14:06 14:36 15:16 16:21 19:11
6 NOWY KOŚCIÓŁ KRZENIÓW 06:33 07:58 08:38 I 09:48 10:48 11:28 12:23 13:33 14:08 14:38 15:18 16:23 19:13
7 NOWY KOŚCIÓŁ – Fabryczna 06:35 08:00 08:40 I 09:50 10:50 11:30 12:25 13:35 14:10 14:40 15:20 16:25 19:15
8 NOWY KOŚCIÓŁ – Kościół 06:37 08:02 08:42 I 09:52 10:52 11:32 12:27 13:37 14:12 14:42 15:22 16:27 19:17
9 NOWY KOŚCIÓŁ DYNOWICE 06:39 08:04 08:44 I 09:54 10:54 11:34 12:29 13:39 14:14 14:44 15:24 16:29 19:19
10 NOWY KOŚCIÓŁ RÓŻANA 06:42 08:07 08:47 I 09:57 10:57 11:37 12:32 13:42 14:17 14:47 15:27 16:32 19:22
11 SĘDZISZOWA – Młyńska 06:43 08:08 08:48 I 09:58 10:58 11:38 12:33 13:43 14:18 14:48 15:28 16:33 19:23
12 SĘDZISZOWA – Rzeczna 06:44 08:09 08:49 I 09:59 10:59 11:39 12:34 13:44 14:19 14:49 15:29 16:34 19:24
13 SĘDZISZOWA – Środkowa 06:45 08:10 08:50 I 10:00 11:00 11:40 12:35 13:45 14:20 14:50 15:30 16:35 19:25
14 ŚWIERZAWA – Dworcowa (PKP) 06:46 08:11 08:51 I 10:01 11:01 11:41 12:36 13:46 14:21 14:51 15:31 16:36 19:26
15 ŚWIERZAWA – Złotoryjska/Lipowa 06:47 08:12 08:52 I 10:02 11:02 11:42 12:37 13:47 14:22 14:52 15:32 16:37 19:27
16 ŚWIERZAWA – Pl. Wolności 06:48 08:13 08:53 09:23 10:03 11:03 11:43 12:38 13:48 14:23 14:53 15:33 16:38 19:28
17 STARA KRAŚNICA I I 08:15 08:55 09:25 10:05 I 11:45 12:40 13:50 I 14:55 15:35 16:40 19:30
18 STARA KRAŚNICA II I 08:16 08:56 09:26 10:06 I 11:46 12:41 13:51 I 14:56 15:36 16:41 19:31
19 STARA KRAŚNICA III I 08:18 08:58 09:28 10:08 I 11:48 12:43 13:53 I 14:58 15:38 16:43 19:33
20 STARA KRAŚNICA IV I 08:20 09:00 09:30 10:10 I 11:50 12:45 13:55 I 15:00 15:40 16:45 19:35
21 STARA KRAŚNICA V I 08:21 09:01 09:31 10:11 I 11:51 12:46 13:56 I 15:01 15:41 16:46 19:36
22 WOJCIESZÓW Dolny – Chrobrego I 08:23 09:03 09:33 10:13 I 11:53 12:48 13:58 I 15:03 15:43 16:48 19:38
23 WOJCIESZÓW Dolny – Kolejowa I 08:24 09:04 09:34 10:14 I 11:54 12:49 13:59 I 15:04 15:44 16:49 19:39
24 WOJCIESZÓW – Targowa I 08:25 09:05 09:35 10:15 I 11:55 12:50 14:00 I 15:05 15:45 16:50 19:40
25 WOJCIESZÓW – Chrobrego I 08:27 09:07 09:37 10:17 I 11:57 12:52 14:02 I 15:07 15:47 16:52 19:42
26 WOJCIESZÓW – Słowackiego I 08:29 09:09 09:39 10:19 I 11:59 12:54 14:04 I 15:09 15:49 16:54 19:44
27 WOJCIESZÓW GÓRNY – Dworcowa I 08:30 09:10 09:40 10:20 I 12:00 12:55 14:05 I 15:10 15:50 16:55 19:45

Legenda:
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
Linia zwykła
Osoba zarządzająca transportem: Henryk Wdowczyk
Do obsługii linii potrzeba 6 autobusów
Droga wojewódzka nr 328