Rozkłady jazdy Jelenia Góra – Dobków – Jelenia Góra

Rozkład jazdy na linii regularnej
Dobków - Świerzawa - Lubiechowa - Jelenia Góra

Lp.Przystanki/dworceDf (1)Df (3)D (4)Df (5)D (6)Df (7)D (8)
1DOBKÓW 6:30IIIIII
2DOBKÓW I nż6:33IIIIII
3DOBKÓW II nż6:35IIIIII
4STARA KRAŚNICA II6:39IIIIII
5STARA KRAŚNICA I 6:40IIIIII
6ŚWIERZAWA Pl. Wolności6:4310:0011:0512:3014:3015:0016:45
7ŚWIERZAWA ul. Złotoryjska/Lipowa6:44I11:06IIII
8ŚWIERZAWA  ul. Dworcowa, stacja kolejowa6:45I11:07IIII
9LUBIECHOWA6:52I11:14IIII
10JANOCHÓW6:5810:0711:2012:3714:3715:0716:52
11PODGÓRKI – Radzyń skrzyż.7:0210:1111:2412:4114:4115:1116:56
12PODGÓRKI – Park7:0610:1511:28IIII
13PODGÓRKI – Sklep7:0910:1811:31IIII
14PODGÓRKI – Widok7:1210:2111:3412:4714:4715:1717:02
15DZIWISZÓW GÓRNY – Pętla7:1810:2711:4012:5314:5315:2317:08
16DZIWISZÓW GÓRNY 7:2010:2911:4212:5514:5515:2517:10
17DZIWISZÓW DOLNY – Ogródki działkowe7:2310:3111:4512:5814:5815:2817:13
18JELENIA GÓRA ul. Sygietyńskiego – “ZUS”7:2810:3611:5013:03III
19JELENIA GÓRA ul. Bacewicz – “Sygietyńskiego” 7:2910:3711:5113:04III
20JELENIA GÓRA ul. Al. Jana Pawła II – “Paderewskiego”7:3110:3911:5313:06III
21JELENIA GÓRA ul. Al. Jana Pawła II – “Grunwaldzka”7:3310:4111:5513:08III
22JELENIA GÓRA ul. Podwale – “Podwale”7:3510:4311:5713:10III
23JELENIA GÓRA ul. Bankowa – “Bankowa”7:3610:4411:5813:11III
24JELENIA GÓRA ul. Wojska Polskiego – “Urząd Miejski/Teatr”7:3710:4511:5913:12III
25JELENIA GÓRA ul. Wojska Polskiego – “Kochanowskiego”7:3910:4712:0113:14III
26JELENIA GÓRA ul. 1 Maja – “1 Maja – Tunel”7:4010:4812:0213:15III
27JELENIA GÓRA ul. 1 Maja – “Dworzec Główny” (pętla)7:4110:4912:0313:1615:0715:3717:22

Rozkład jazdy na linii regularnej
Jelenia Góra - Lubiechowa - Świerzawa - Dobków

Lp.Przystanki/dworceDf (1)D (2)Df (3)D (4)Df (5)D (6)Df (7)D (8)
1JELENIA GÓRA ul. 1 Maja – “Dworzec Główny” (pętla)8:008:3011:0012:3014:0015:2016:0017:35
2JELENIA GÓRA ul. 1 Maja – “1 Maja – Tunel”8:018:3111:0112:3114:0115:2116:0117:36
3JELENIA GÓRA ul. Wojska Polskiego – “Kochanowskiego”8:028:3211:0212:3214:0215:2216:0217:37
4JELENIA GÓRA ul. Wojska Polskiego – “Urząd Miejski/Teatr”8:038:3311:0312:3314:0315:2316:0317:38
5JELENIA GÓRA ul. Bankowa – “Bankowa”8:048:3411:0412:3414:0415:2416:0417:39
6JELENIA GÓRA ul. Podwale – “Podwale”8:058:3511:0512:3514:0515:2516:0517:40
7JELENIA GÓRA ul. Al. Jana Pawła II – “Grunwaldzka”8:078:3711:0712:3714:0715:2716:0717:42
8JELENIA GÓRA ul. Al. Jana Pawła II – “Paderewskiego”8:098:3911:0912:3914:0915:2916:0917:44
9JELENIA GÓRA ul. Al. Jana Pawła II – “Jana Pawła II – Bacewicz”8:148:4411:1412:4414:1415:3416:1417:49
10DZIWISZÓW DOLNY – Ogródki działkowe8:158:4511:1512:4514:1515:3516:1517:50
11DZIWISZÓW DOLNY ul. Widok8:178:4711:1712:4714:1715:3716:1717:52
12DZIWISZÓW ul. Podgórska8:188:4811:1812:4814:1815:3816:1817:53
13DZIWISZÓW GÓRNY 8:198:4911:1912:4914:1915:3916:1917:54
14DZIWISZÓW GÓRNY – Pętla8:218:5111:2112:5114:2115:4116:2117:56
15PODGÓRKI – Widok8:258:5511:2512:5514:2515:4516:2518:00
16PODGÓRKI – SklepI8:58I12:5814:2815:4816:2818:03
17PODGÓRKI – ParkI9:00I13:0014:3015:5016:3018:05
18PODGÓRKI – Radzyń skrzyż.8:319:0411:3113:0414:3415:5416:3418:09
19JANOCHÓW8:339:0611:3313:0614:3615:5616:3618:11
20LUBIECHOWAI9:11I13:1114:4116:0116:41 I
21ŚWIERZAWA ul. Dworcowa, stacja kolejowaI9:16I13:1614:4616:0616:46I
22ŚWIERZAWA ul. Złotoryjska/LipowaI9:17I13:1714:4716:0716:47I
23ŚWIERZAWA Pl. Wolności8:429:1811:4213:1814:4816:0816:4818:20
24STARA KRAŚNICA IIIIIII16:51I
25STARA KRAŚNICA IIIIIIII16:52I
26DOBKÓW II nżIIIIII16:56I
27DOBKÓW I nżIIIIII16:58I
28DOBKÓW IIIIII17:01I

Legenda:
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
f – nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
Linia zwykła
Osoba zarządzająca transportem: Henryk Wdowczyk
Do obsługii linii potrzeba 5 autobusów